.

.

Паркер 68ПЛС-8М-4-пк20 Престолок ПЛС Фитинг За Притискање за Поврзување, Цевка До Цевка, Нерѓосувачки Челик 316Л, Приклучок За Поврзување и Машки Цевки, 5/16 и 1/4

Паркер 68ПЛС-8М-4-пк20 Престолок ПЛС Фитинг За Притискање за Поврзување, Цевка До Цевка, Нерѓосувачки Челик 316Л, Приклучок За Поврзување

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Нерѓосувачки челик 303л колет Нерѓосувачки челик 316л тело. Нерѓосувачки челик 316l резервна мијалник. Хемиска, отпорност на корозија и триење. Паркер Плс фитинзи е во согласност со стандардите НА ФДА што дозволуваат постојан контакт со храна и други агресивни средини. Произведен Од Паркер, произведен во Соединетите држави.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат