.

.

Конектикат Држава Метал Знак Ѕид Уметност Назад Дома Повторно Во Конектикат Мажи Пештера Знаци Американски Државен Декор Гроздобер Фарма Знаци Квалитетен Метале?

Конектикат Држава Метал Знак Ѕид Уметност Назад Дома Повторно Во Конектикат Мажи Пештера Знаци Американски Државен Декор Гроздобер

DEN 1233.60
Залиха
Достапно за нарачка

Мерки : 6 "Х 24" (15х60см) Материјал : Мала тежина алуминиум. Долго Последно И Без Избледување : знакот со мастило отпорно на избледување и е водоотпорен за внатрешна/надворешна употреба. Графиката е заштитена од временски услови и злоупотреба за зачувување на свеж изглед. Практичен Метален Знак : Металниот Знак има 2 дупки и лесно се закачува, можете да го закачите каде и да сакате да го инсталирате. Прекрасен Знак За Декор : Погоден За сите видови хотели, ресторани, кафулиња, ходници, улици, трговски центри, спални соби, дневни соби, кујни, бањи итн. Пакет : 1 парчиња метален материјал за знаци : Алуминиум (Висококвалитетен УВ принт кој е отпорен на ' рѓа, водоотпорен и отпорен на временски услови)Карактеристика : *Изработен од висококвалитетен метал, цврст и издржлив.*Нашата декоративна гроздобер сликарство менталниот лимен знак нема да исчезне, без разлика на сонцето, дождот или другите екстремни временски услови.*Овој метален знак е совршена големина за вашите потреби. Печатени на едната страна со претходно дупчат дупки за монтирање на ѕидови, мислења, огради итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат