.

.

Ремед Аеродром Ф30и Рамка-Мали

Ремед Аеродром Ф30и Рамка-Мали

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Аеродром Ф30и мала големина рамка Res Med Airfit F30i е нашата најнова маска за цело лице со врвна цевка за да имате слобода да спиете во различни позиции додека сеуште добивате сигурен печат, а Неговата Ултракомпактна перница е дизајнирана да го избегне горниот дел од носот и да спречи црвени траги од носниот мост. Запознајте Го Аеродромот Ресмед Ф30и, целосна маска за лице што ви ја дава и слободата што ја сакате и перформансите од кои можете да зависите. Тој е дизајниран да ги задржи воздушните цевки надвор од патот за да можете да спиете во различни позиции додека сеуште добивате сигурен печат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат