.

.

Ултра-Црна Маскара Со Комплет За Виткање Трепки Волумен Навивам Водоотпорна Маскара За Продолжување На Трепките Долготрајна Дебела Природна Шминка За Очи отпорна

Ултра-Црна Маскара Со Комплет За Виткање Трепки Волумен Навивам Водоотпорна Маскара За Продолжување На Трепките Долготрајна Дебела Природна Шминка

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

●МАСКАРА СО ХИПЕРКУРЛ СО КОМПЛЕТ ЗА ШМИНКА за ВИТКАЊЕ ТРЕПКИ ● Добива слатко срце со формула која ги издолжува, дефинира и драматизира трепките до крајности Создава совршен изглед на шминка за очи и ослободете го вашиот шарм неправедно подолги, подебели трепки. ●ПРОДОЛЖЕТЕ ГИ ТРЕПКИТЕ● оваа маскара им дава на трепките виткање, волумен и должина без размачкување или лупење. Обликот на мека четка беше дизајниран за подобро држење на трепките за засилено подигнување и виткање. Секоја свилено-мека трепка се лизга за да изгради 3д-изглед на виткање на трепките веднаш. ●МАСКАРА за БРЗО ПОСТАВУВАЊЕ ● Маскарата се расплетува слоеви трепки за сензационален ефект на целосен вентилатор, благодарение на неговата ексклузивна четка со десет слоја влакна. ●ВОДООТПОРЕН И ОТПОРЕН НА ДАМКИ КОМПЛЕТ ЗА ШМИНКА за ОЧИ ● Уникатната формула непречено се лизга за подигнување, постигнете ефект на продолжување на трепките. Маскара со долго носење што ги одделува и дефинира трепките. Оваа маскара ги дефинира, одделува и издолжува трепките без размачкување, лупење или згрутчување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат