.

.

ЛЕПСЈГЦ Бањарка За Пешкир За Сушење Кучиња Микрофибер Брзо Апсорбира Вода Бања Крпа Мачка Миленичиња Бања Пешкир Чешлање Миленичиња Производ

ЛЕПСЈГЦ Бањарка За Пешкир За Сушење Кучиња Микрофибер Брзо Апсорбира Вода Бања Крпа Мачка Миленичиња Бања Пешкир Чешлање Миленичиња Производ

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Бањарката за кучиња е изработена од микрофибер материјал, кој е многу удобен и издржлив Има добра апсорпција на вода, помага косата на вашето куче брзо да се исуши и ефикасно го намалува ризикот вашето куче да се разболи од влажна коса. Пешкирот За Бањарка За Кучиња е како облека за бањарка за миленичиња со прилагодлива еластика на градите и вратот за сеопфатна заштита за вашето куче. Практично и едноставно за одржување на вашето домашно милениче топло и удобно. Палтата за крпи за кучиња се перат во машина, крпите за миленичиња може да се чуваат во вашиот автомобил за патување или да се мијат директно дома. Бањарката за кучиња е изработена од микрофибер материјал, кој е многу удобен и durable.It има добра апсорпција на вода, помага косата на вашето куче брзо да се исуши и ефикасно го намалува ризикот вашето куче да се разболи од влажна коса.Пешкирот За Бањарка За Кучиња е како облека за бањарка за миленичиња со прилагодлива еластика на градите и вратот за сеопфатна заштита за вашето куче.

Карактеристики на предлогот

Material:
Polyester
Type:
Dogs
Package Include:
1* pet bath towel:
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :

Купувачи како што избираат