.

.

Согорж Креативни Рачно Изработени Очила За Животински Облик Стојат Дрвени Резбани Држачи За Очила За Животни Дрвен Држач За Очила За Домашна Канцеларија Додатоци

Согорж Креативни Рачно Изработени Очила За Животински Облик Стојат Дрвени Резбани Држачи За Очила За Животни Дрвен Држач За Очила За Домашна

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

[Креативен Дизајн На Животински Форми] Рачно врежани рамки за очила за животни, слатки кучиња, свињи, бувови и други форми се ставаат во вашиот дом или биро Секој пат кога ќе ги видите, ќе се чувствувате среќни!. [Висококвалитетни Материјали И Извонредна Технологија] рамката за очила за животни е рачно изработена од природно дрво, кое е издржливо, лесно, убаво и живописно. Фина изработка и јасни линии за моделирање. [Спецификација на производот] големина на рамката на очилата : 15,5 * 15 см, погодна за очила со стандардна големина или очила за сонце. Рамката за очила може да закачи и некои мали нешта, како што се прстени, ѓердани, часовници, гумени ленти итн. Нема да зазема премногу простор и нема да биде расфрлано на масата. [Заштедете Простор] - Користете ја нашата прекрасна дрвена рачно врежана рамка за очила за животни за да заштедите простор на бирото. Рамката за очила е многу симпатична. Кога ќе ги соблечете очилата, ставете ги на рамката за очи, исто како и прекрасната. Ве гледа со очила и насмевки. Ова е исто така добар начин за чување очила, што може да избегне случајно да предизвика паѓање на очилата на земја или случајно притискање на нив за да предизвика штета.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат