.

.

Човечки Снопови За Коса, Бран На Телото 3 Снопови Човечка Коса 10А Бразилски Снопови За Бранови На Телото, Необработени Девствени Бразилски Снопови За Ткаење На Чове

Човечки Снопови За Коса, Бран На Телото 3 Снопови Човечка Коса 10А Бразилски Снопови За Бранови На Телото, Необработени

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Фокусирајте се на обработка на производи за човечка коса повеќе од 10 години, процесот е поделикатен и исклучителен Строгата контрола на квалитетот ја прави вашата употреба се поудобна и подолга. Како професионален снабдувач на 100% производи за човечка коса, ние сме посветени на обезбедување висококвалитетни производи и имаме клиенти од целиот свет. Полирајте го квалитетот и создадете ја убавината на црните жени. Изборот НА JICBTR значи одлично шопинг искуство!. Толку Црно И Сјајно, Толку Меко и Мазно. Мора Да одговараат На Убава Вас. Издржлив Со Малку Или Без Пролевање. Ослободете ги Вашите Грижи и Користете Ги Подолго. Совршен Бран, Без Неуредна Коса. Полесно Е да се Грижи. Меки И Полни И Дебели Краеви. Тоа Ќе Ве Направи Повеќе Стилски. Нашиот бран на телото човечките снопови за коса се 100% човечка коса, таа е исечена од млади девојки, така што косата е здрава,мека и сјајна. Секој пакет е 100гр, така што подолго, потенки.Нормално, 3 снопови можат да бидат за полна глава.Се препорачува уште еден снопови ако изберете долга должина или сакате густа коса. Косата може да се заплетка поради суво , олил и суво булидирање, проверете дали ја миете и уредувате косата двапати неделно. Користете квалитетен шампон и производи за кондиционирање и кодирање косата е многу важна за да ја одржува мека и податлива,оставете ја да се исуши на воздух наместо да се исуши со фен. Заслужувате висококвалитетна коса. Вашето искуство е она на што работевме. ЈИКБТР и ја споделувате убавината со вашето семејство. Снопови Материјал : човечките снопови за коса се 100% необработени бразилски снопови за коса, снопови за бранови на телото ОД 10А Одделение, исечени од млади донатори, чисти и здрави. Снопови Карактеристики : снопови за бранови на телото, брановиден стил прилагоден со висока температура, трае до 6 месеци. Бразилската човечка коса снопови тело бран, многу мека и жив. 100гр/пакет, 10-28 инчи на располагање. Квалитет на снопови за коса : бразилски снопови за човечка коса со бранови на телото, природна црна боја двојна ткаенина, мека и свиленкаста, здрава, Без Пролевање и Без Заплеткување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат