.

.

Јатрологија јатрологија л Перница За Инвалидска Количка Со Воздушна Пумпа-Пренослива Перница За Инвалидска Количка Дома, Идеална За Продолжено Седење

Јатрологија јатрологија л Перница За Инвалидска Количка Со Воздушна Пумпа-Пренослива Перница За Инвалидска Количка Дома, Идеална

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Изработен од висококвалитетен пвц материјал, кој е издржлив и лесен за носење Дупките на перницата на седиштето овозможуваат циркулација на воздухот, обезбедуваат поудобно и суво чувство и спречуваат рани во креветот. Designономскиот дизајн на обликот може рамномерно да ја распредели гравитацијата и ќе помогне да се ослободи притисокот од дното или грбот. Тоа е надувување, ова ќе биде попогодно за употреба и складирање. Може да се тужи на било кој стол или површина за седење. Погоден за болнички, пациент во кревет, возачи или долгорочни седечки луѓе. Опис : оваа перница за седишта е издржлива, лесна, мека и удобна за употреба. Дизајнот на дупките овозможува воздухот да циркулира и да го ослободи притисокот од дното или грбот. Тоа е надувување, ова ќе биде попогодно за употреба и складирање. Погоден за користење на кој било стол или површина за седење. Карактеристики : 1. Изработен од висококвалитетен пвц материјал, кој е издржлив и лесен за носење. Дупките на перницата на седиштето овозможуваат циркулација на воздухот, обезбедуваат поудобно и суво чувство и спречуваат рани во креветот. Designономскиот дизајн на обликот може рамномерно да ја распредели гравитацијата и ќе помогне да се ослободи притисокот од дното или грбот. Тоа е надувување, ова ќе биде попогодно за употреба и складирање. Може да се тужи на било кој стол или површина за седење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат