.

.

Аквеон 00800199: Аквариум Комплет Мини Лак Предводена Блк 2.5 Г

Аквеон 00800199: Аквариум Комплет Мини Лак Предводена Блк 2.5 Г

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Опремен Со Паметна Технологија за извршување на промени во водата за помалку од 2 минути Подобрете го квалитетот на водата за среќна, здрава риба. Вклучува аквариумски сад, хауба и покачена основа, филтер за напојување, мал филтер кертриџ, храна за риби, регенератор за вода и водич за поставување. Одличен дом за мали риби. За прв пат и искусете чувари на риби од сите возрасти. Комплетите ЗА МИНИБУСИ ПРЕДВОДЕНИ од аквеон со Паметна Чиста Технологија се одлични за прв пат и искусни чувари на риби. Овие десктоп аквариуми се одлични за спални, дневни соби, домашни канцеларии и многу повеќе. Секој комплет вклучува јасен акрилен сад, ХАУБА СО НИЗОК профил, покачена основа, кертриџ за филтрирање, грижа за вода и примероци од храна и илустриран водич за поставување за да започнете. Вклучен е и уникатно дизајниран филтер за напојување Со Паметна Технологија Која ги прави основните промени на водата брзи, брзи и лесни за правење за помалку од 2 минути! За само три лесни чекори и неколку минути секоја недела помага во одржување на почиста и здрава водна средина Со Комплети ЗА МИНИБУ ПРЕДВОДЕНИ Од Аквеон со Паметна Технологија За Чистење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат