.

.

Про Лизгачот На Тони Хок 4-Мек

Про Лизгачот На Тони Хок 4-Мек

DEN 355.20
Залиха
Достапно за нарачка

Поминете низ 9 нивоа на натпревари во аматерско лизгање за да станете показател ако можете да ги победите сите диви предизвици пред вас Изберете Да се тркате Како професионален уличен или верт лизгач како Стив Кобалеро, Бам Маргера и Баки Ласек. Новиот режим на нелинеарно лизгање им овозможува на корисниците да ги изберат нивоата и целите што ги сакаат. Рандомизирајте и менувајте линии со вклучување и исклучување на пречките можете да додавате или отстранувате четвртини цевки, клупи, клоцачи и многу повеќе. Новиот Уредник на Скејтпарк има нови цели поставени од корисникот, како што се високи оценки, скриени ленти и комплетирање на комбо. Тони Хок Про Лизгач 4 ја обновува оваа класична симулација на лизгање со целосно нови режими, скејтери и трикови! Подобрената физика и анимации на играта овозможуваат лизгање на автомобили, камиони или кранови мелење на секој објект што се движи!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат