.

.

Занаетчиски 42 Тео Таванот Вентилатор, Сатен Месинг Заврши Со Далечински &засилувач; Ѕид Контрола, Светлина Комплет

Занаетчиски 42 Тео Таванот Вентилатор, Сатен Месинг Заврши Со Далечински &засилувач; Ѕид Контрола, Светлина Комплет

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Водоотпорност Ниво : Не Отпорни На Вода АКИ 2000-2 Далечински И Ѕидни Контроли (вклучени). Вклучен Интегриран Комплет За Осветлување ОД 18 W LED Со опционален капак на објективот. Двојна Монтажа (Рамен Или Аголен Таван). Стандард 3 Брзина Реверзибилен Мотор. Идеалната комбинација на одлични перформанси, исклучителна вредност и безвременски стил, занаетчискиот вентилатор На Таванот Тео 42" со чист мотор, комплет од четири сопствени сечила и интегрирано затемнето светло ОД 18 W LED со вклучен опционален капак на објективот е изграден за изведба. Двојната монтажа, 3-брзински, реверзибилен вентилатор вклучува и далечински и ѕидни контроли.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат