.

.

Глоришоп Кросбоди Паричник Случај за Google Pixel 5a 5G Со Држач За Кредитна Картичка, Магнетни Фолио Стп Кожа Патент Џеб Kickstand Заштитни Флип Телефон Случаи Покријте Со Рем

Глоришоп Кросбоди Паричник Случај за Google Pixel 5a 5G Со Држач За Кредитна Картичка, Магнетни Фолио Стп Кожа Патент Џеб Kickstand

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилност : Специјално Дизајнирана Кутија За Паричник за Google Pixel 5a 5 G, ве Молиме потврдете го моделот на вашиот телефон Оваа футрола за телефон е совршен подарок за вашата девојка, сопруга, мајка и пријатели на дипломирање, роденден, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ или други празници. Сеопфатна заштита : Изработена од висококвалитетна стп кожа и материјал што апсорбира удари, куќиштето на паричникот има заштита од четири агли за да спречи гребење или допирање на екранот на земјата, издржлив и отпорен на удари. Вкрстено тело И Држач : ова куќиште на Google Pixel 5a 5 G со отстранлив врвка на вкрстено тело, што лесно може да се отстрани за да се претвори во посебна кутија за телефон, повеќе методи на носење и повеќе стилски опции. Функцијата за поддршка на kickstand за удобно Гледање Видео, Читање и ослободување на рацете!. Слот за картички и џеб Со Патент : куќиштето на Google Pixel 5a 5 G има 7 слотови за картички и дизајн на џеб со патент за заштита на вашиот телефон, кредитни картички и готовина за лесен пристап. Дизајнот лесен за користење има прецизни исечоци за лесен пристап до сите копчиња, камери, звучници и конектори без отстранување на куќиштето. За какви било проблеми со квалитетот со случајот, ние нудиме 30-дневна услуга за враќање на парите. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас ако имате какви било прашања, нашиот тим за услуги по продажбата ќе ви помогне навреме да го решите проблемот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат