.

.

Кутија за таблети Слатки Диносауруси Тркалезна Медицина Таблета Случај Пренослива Кутија За Таблети Организатор На Витамински Контејнери Држач За Апчиња со 3 Пре?

Кутија за таблети Слатки Диносауруси Тркалезна Медицина Таблета Случај Пренослива Кутија За Таблети Организатор На Витамински Контејнери

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

●Материјал}оваа прекрасна тркалезна кутија за таблети е изработена од висококвалитетно галванизирано железо и plasticIt може да се стави во вашиот џеб, чанта, совршен за патување, отворено копче за кутија за таблети, лесен за отворање дизајн. ①Една Големина 5х5х1, 7 СМ/1, 97х1, 97х0, 67 ИНЧИ, оваа тркалезна кутија за таблети дизајнирана со три одделни прегради, е погодна за употреба во текот на денот. ●Декоративна Кутија За Таблети ● Пренослив и лесен случај за сметки, лесен е за носење, овој сад за пилули е стилски со уникатни дезени, но практичен за носење апчиња на пат. Ја апликацијата овој организатор на пилули е одличен подарок за мажи или women.It исто така е многу погоден за семејни активности на отворено, спорт и плажи. ●Топол Потсетник Е Лесен за нега, само избришете го чистотата. Едноставен, но моден организатор на апчиња е многу погоден за оној кој треба редовно да зема повеќе лекови. Детали За Тркалезна Кутија За Таблети Материјал : Галванизирано железо и Пластичен Материјал. Модни Обрасци : Потсетете се дека е време да ги земате лековите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат