.

.

Qtqgoitem Цвет Шема Рачка Вечера Вилушка 6.9 Инчен Долг Сребрен Тон

Qtqgoitem Цвет Шема Рачка Вечера Вилушка 6.9 Инчен Долг Сребрен Тон

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Име На Производот : Вилушка;Материјал : Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрен Тон. Големина : 17,5 х 2,4 см/ 6,9 "х 0,9"(Л*В). Нето Тежина : 22гр. Содржина На Пакетот : 1 х Вилушка. Цветна Шема Рачка Вилушка За Вечера Долга 6,9 Инчи Сребрен Тонопис : Изработен од издржлив и лесен Нерѓосувачки Челик, Тонот го прави пошармантен. Погоден за тестенини и пустини, пречекан од семејството, ресторанот, пикникот и кампувањето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат