.

.

Цоксал Луксузни Клипови За Коса За Жени, Блинг Кристали Матурски Боби Иглички Барети, Бели Светкави Додатоци За Коса За Коса За Коса За Забава Свадба Дневно

Цоксал Луксузни Клипови За Коса За Жени, Блинг Кристали Матурски Боби Иглички Барети, Бели Светкави Додатоци За Коса За Коса За Коса За Забава

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

1, Материјал : Легура и Бели Кристални Кристали, Површинско Позлата, бојата е светла и не е лесно да се избледи 2, Соодветен Дизајн : модниот дизајн на оваа коса шноли ве прави шармер и поелегантен, исто така добар за секојдневно облекување и одење на забава банкет или свадба. 3, Широка Примена : Овие стеги за клипови за коса се одлични за невести, деверуши, свадби, родендени, враќање дома, празници, вечери и други специјални прилики. 4, Совршен подарок : Извонредната фиба со букви е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели, колеги итн., погоден за роденден, Божиќ, Нова Година, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Денот На Учителот, Денот На Споменот итн. 5, услуги на Клиентите : ние се потрудиме да им обезбедиме на сите наши клиенти најдобри производи. Ако имате било каква потреба или проблем, ве молиме слободно контактирајте не. Кристал Боби Пин. Кристално Блинг Коса Клипови Барет. едноставно дизајнирано да ве направи привлечни во толпата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат