.

.

АСИ АЗБ810Б Празни Ленти Маркери ЗА Дин Железнички Монтирани Терминални Блокови, 8 мм Растојание

АСИ АЗБ810Б Празни Ленти Маркери ЗА Дин Железнички Монтирани Терминални Блокови, 8 мм Растојание

DEN 82.24
Залиха
Достапно за нарачка

Број На Предмети : 10 Земја На Потекло : Кина. Димензии На Пакетот : 12,7 Л Х 7,62 В Х 0,762 Ч (См). Тежина На Пакетот : 0,009 Килограми. ASIZB810 B е празна лента за обележување со десет позиции што ќе се печати рачно со пенкало ЗА трајно обележување CT004 или CT006 или друг постојан маркер и се користи со придружни терминални блокови широки 8,2 мм. Лентата за обележување се прилепува во терминалниот блок и може да се користи како 10 позиции или да се оддели на кој било број помал од 10. Лентата ЗА правење АЗБ810Б се користи со ТЕРМИНАЛНИ блокови широки 8,2 мм (продадени одделно). АСИ терминалните блокови можат да бидат означени од едната или од двете страни. СЕКОЈ ASZB810 B се достапни 10 ленти по пакет.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат