.

.

Фишдаун 400 Парчиња Памучни Врски За Коса За Мали Деца Девојки Беспрекорни Еластични Ленти За Коса Држачи За Опашка За Деца Доенчиња Мали Деца Мала Без Оштетување Вр

Фишдаун 400 Парчиња Памучни Врски За Коса За Мали Деца Девојки Беспрекорни Еластични Ленти За Коса Држачи За Опашка За Деца Доенчиња Мали Деца

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

?Обилни Живописни Бои Врски За Коса : Вклучете 400 парчиња шарени врски за коса во 10 бои, доволно количество за исполнување на вашите дневни барања Дијаметарот на еластичната лента за коса е приближно 0,79 инчи/2 см. ?Без Оштетување На Косата : овие еластики за коса се меки и еластични, без метал што може да ја држи вашата коса без никакво оштетување, лесни за ставање и отстранување без заплеткување, замка или влечење. ?Издржливи и Тесни : врските за коса се меки и беспрекорен дизајн без болки во косата, без набори, можат да траат долго време, нема лесно да се скршат или истегнат. ?Апартман За : Погоден За различна коса, како што се густа коса, тенка коса, кадрава коса и права коса.Погоден за бебе мало дете деца девојчиња. ?Широка Примена : комплетот шарени врски за коса не само што може да се користи како украси за облека за глава, туку и како сладок мал подарок за семејството и пријателите, користените ленти за разбој прават нараквица итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат