.

.

Гумена брилијантност Оставата, Чајната Кујна 20-Парче Сет, 15 &засилувач; 9-Парче Брилијантност Контејнери За Складирање Храна За Оставата, Чајната Кујна Со Капаци И Т

Гумена брилијантност Оставата, Чајната Кујна 20-Парче Сет, 15 &засилувач; 9-Парче Брилијантност Контејнери За Складирање Храна За Оставата,

DEN 3549.92
Залиха
Достапно за нарачка

Производ 1 : овие херметички контејнери за складирање храна имаат потпис на гумена Брилијантност заклучени капаци за да ги одржуваат состојките свежи подолго Производ 1 : 360-степен кристално чистите контејнери за складирање на оставата, чајната кујна го олеснуваат гледањето што има внатре. Производ 1 : Издржливата тританска пластика е отпорна на кршење во случај на случајни капки. Производ 1 : Редење и ефикасен простор за беспрекорно вклопување во организирана оставата, чајната кујна. Производ 2 : овие херметички контејнери за складирање храна имаат потпис на гумена Брилијантност заклучени капаци за да ги одржуваат состојките свежи подолго. Производ 2 : 360-степен кристално чистите контејнери за складирање на оставата, чајната кујна го олеснуваат гледањето што има внатре. Производ 2 : Издржливата тританска пластика е отпорна на кршење во случај на случајни капки. Производ 2 : Редење и ефикасен простор за беспрекорно вклопување во организирана оставата, чајната кујна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат