.

.

2 парчиња Чувства Тркало, Акрилни Емоции Тркало 11 инчи 6 инчи Чувства За Ментално Здравје Тркало Емоции Тркало За Ученици Од Училиште Советник Домашна Канцеларија Д

2 парчиња Чувства Тркало, Акрилни Емоции Тркало 11 инчи 6 инчи Чувства За Ментално Здравје Тркало Емоции Тркало За Ученици Од Училиште Советник

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Содржина на пакетот : ќе добиете 2 парчиња тркала за чувства, кои имаат различни емоции, вклучувајќи среќа, одвратност, страв, изненадување, тага и гнев Атрактивните комплети акрилни тркала за расположение можат да ги задоволат вашите потреби за декорација на ѕидови во домот, канцеларија или училишна декорација. Големина на производот : постојат две големини на тркала за чувства на ментално здравје, едно со дијаметар од 28 см/11 инчи и друго со дијаметар од 15 см/6 инчи, двете големини можат да ги задоволат вашите потреби за секојдневна употреба. Сигурен Материјал : нашето тркало за расположение Е направено од акрилик, има леплива подлога на задниот дел од тркалото за расположение за објавување и мала дупка за закачување, има заштитна фолија на предниот дел од производот што треба да се излупи пред употреба. Креативен Дизајн : тркалото за расположение има повеќе области со различни бои, во кои има богат вокабулар за изразување емоции, живописните емотикони исто така можат да ги натераат луѓето појасно да ги класифицираат чувствата, што помага да се разберат чувствата и емоциите, добро за менталното здравје, управувањето Со Стресот и ослободувањето од вознемиреност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат