.

.

Cotdinforca Samsung Galaxy A10 Паричник Случај, Тело Покритие Штанд Паричник Кредитна Картичка Флип 3d Креативни Насликани Дизајн Премиум Кожа Случај За Samsung Галакси A10. ПУ-Лотус

Cotdinforca Samsung Galaxy A10 Паричник Случај, Тело Покритие Штанд Паричник Кредитна Картичка Флип 3d Креативни Насликани Дизајн

DEN 175.84
Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилен Модел : Самсунг Галакси А10 Издржливата надворешност од синтетичка кожа со затворање на магнет интегрирана со внатрешно прицврстување на тпу на куќиштето обезбедува целосна заштита на телото за вашиот телефон од гребнатини, мрсна нечистотија и гребнатини. Дизајн НА 3Д Сликарство на целото Тело, Симпатичен Изглед и Висок Квалитет.Погоден за Жени, Мажи и Тинејџери од сите возрасти. Куќиштето За Мобилни Телефони во Стилот на книга е дизајнирано да се преклопува наназад, совршено е за пишување или гледање видео секој пат. Тоа е добра поддршка за вашиот мобилен телефон. Овозможува лесен пристап до сите функции без отстранување на куќиштето. За COTDINFORCACOTDINFORCA посветува да им обезбеди на клиентите одлична услуга и производи со добар квалитет. Сите производи што ги продаваме се стилски дизајнирани и произведени внимателно за да обезбедат точно вклопување за дневната функционалност на вашиот уред. И сето тоа се продава по разумна цена. Тоа е најдобриот избор за вас.КОТДИНФОРКА е посветена да им даде на клиентите одлично шопинг искуство, ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да не контактирате. Ние ќе ви одговориме за 24 часа. ВО секој однос со клиентите, КОТДИНФОРКА се стреми да биде доверлив партнер и да се обиде да постигне 100% во задоволството на клиентите. Забелешка : овој случај е само За Samsung Galaxy A10. Тоа нема да одговара на други паметни телефони.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат