.

.

Хемотон 6 парчиња Алфанумерички Шаблон Плочка Матрица Сквиз Играчки Деца Едукативни Играчки Писмо Фото Албум Матрици Писмо Сликарство Дефиниција Слободен Писмо И

Хемотон 6 парчиња Алфанумерички Шаблон Плочка Матрица Сквиз Играчки Деца Едукативни Играчки Писмо Фото Албум Матрици Писмо Сликарство

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

Сликарство Матрици : Содржи различни стилови на букви и броеви, можете да изберете и да одговарате по желба Пластични Матрици За Повеќекратна Употреба. Број Подни Шаблони : Содржи различни стилови на букви и броеви, можете да изберете и да одговарате по желба. Матрици за бележници : Овие шаблони се направени од пластика, безбедни и практични и од. Матрици За Цртање азбука : безбеден и нослив пластичен материјал кој е, а неговата мазна површина е безбедна за децата. Букви Шаблони : има лесна текстура, лесна за носење и употреба и може да биде во самостојни проекти. Пакетот Вклучува 6 x DIY азбуки цифри сликарство Шаблони Карактеристики-Големина : Околу 30,00 X17, 60 X0,15cm/11, 79 X6, 92 X0 Деца Писмо Правопис Играчка. - Материјал : Пластичен шаблон за цртање-Боја : Бели деца-има лесна текстура, лесна за носење и употреба и може да биде во самостојни проекти детски калапи за сликање. - Можете да ја користите оваа комбинација на шаблони за да креирате и лесно да нацртате прекрасни украсни слики детски матрици за сликање. - Овој шаблон има широк спектар на апликации, многу погоден за бележење, правење подароци, обележувачи, занаети од хартија итн.играчки за загатки. - Изработени од безбедни и издржливи пластични материјали, нежни и практични, со одлични текстури за сликање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат