.

.

Подарок Изрази Ткивна Хартија, 20 х 26 Инчи, 100 Брои, Основни Бои, Премиум Висок Квалитет На Хартија За Завиткување За Подарок Кутии &засилувач; Хартиени Кеси, Трајни, 17g

Подарок Изрази Ткивна Хартија, 20 х 26 Инчи, 100 Брои, Основни Бои, Премиум Висок Квалитет На Хартија За Завиткување За Подарок Кутии

DEN 232.00
Залиха
Достапно за нарачка

ТКИВНА ХАРТИЈА ЗА сите ПРИЛИКИ : Барате начин да додадете боја во обвивката за подароци? Подарок Изрази ткивна хартија е совршен посебен додаток за да се направат подароци екстра внимателен за тушеви за бебиња, родендени, Божиќни подароци и многу повеќе РАЗНОВИДНИ ОСНОВНИ БОИ : Доаѓа со различни бои, вклучувајќи Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена, Сина, Светло Сина, Виолетова, Магента, Црна и Бела боја. Овој пакет од 100 сорти е одличен за складирање пред празници и родендени. ИЗРАБОТЕНИ СО ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ за издржливост што трае! Висококвалитетна ткивна хартија дизајнирана за чист, празничен изглед. Работи добро за украси за забави или занаети САМИ како венец, оригами или цвеќиња од ткивна хартија. ИЗДРЖЛИВА, ГУСТА ТКИВНА ХАРТИЈА : Нашата ткивна хартија има дебелина НА хартија ОД 17 GSM за дополнителна издржливост. Помалку искинување и кинење = совршено завиткување секој пат. Одлично за пакување подароци со мали торби за подароци или кутии.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат