.

.

Старет Т-Рачка Клуч За Чешма-Идеален За Држење Чешми, Вежби, Грејачи И Мали Алати-1/4-1/2 Големина На Чешма За Капацитет, 3-1/2 Должина На Телото, 3/16-5/16 Квадратно Стебло-93С

Старет Т-Рачка Клуч За Чешма-Идеален За Држење Чешми, Вежби, Грејачи И Мали Алати-1/4-1/2 Големина На Чешма За Капацитет, 3-1/2 Должина

DEN 971.20
Залиха
Достапно за нарачка

Издржлива Конструкција-Клучот За Чешма Старет Т-Рачка е направен од највисок квалитет на материјали за производство на цврстина и издржливост Правилно се загрева за да издржи обична употреба на продавници. Олеснете Ја Работата-оваа алатка е совршена за држење чешми, вежби, грејачи и други мали алатки, што ви овозможува да ја држите алатката во поудобна положба, обезбедувајќи поголема контрола при рачно вртење. Совршен За Блиски Четвртини-клучот има лизгачка рачка што се држи триење. Оваа функција дозволува рачката да се отстрани целосно или да се постави така што потпора може да се примени кога работите во блиски четвртини. Завршете Ја Работата Правилно-Клучот За Чешма Со Т-Рачка е совршен за професионалец или Самодијер. Вилицата е во согласност со алатката што се држи, што ја прави цврста и помалку склона да се олабави. Исклучителниот Производител На Алатки-производство на одлични прецизни алатки Повеќе од 140 години, Компанијата Л. Старет продолжува да се стреми кон извонредност преку обезбедување квалитетни алатки за индустриски, професионални и потрошувачки пазари ширум светот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат