.

.

Златен Ретривер Врвки За Влечење Торби За Складирање Торбички За Подароци За Бонбони За Повеќекратна Употреба Преклоплив И Компактен Повеќенаменски Џебен Пакет 8

Златен Ретривер Врвки За Влечење Торби За Складирање Торбички За Подароци За Бонбони За Повеќекратна Употреба Преклоплив И Компактен Повеќенаменски

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Торбата за врвки е направена од памук и лен Нашата мала торба за складирање е издржлива, стилска и удобна за држење. Оваа мала врвка за торба за подароци е изработена од специјално јаже од газа, кое е силно, многу погодно за употреба, еднократно и може да се мие рачно или машина. Повеќенаменска организаторска торба за патување, складирање играчки, свадбена забава, торба за производство, додатоци, торба за производи за повеќекратна употреба, торба за торба, чевли, торба за перење, градинарска жетва, ореви, торба за подароци, теретана, облека за јога, пакет За употреба На асортиман на спортска опрема и така натаму. Ова е торба за складирање изработена од чисти природни материјали, памучни и ленени материјали, без пластика, еколошки, одличен избор за зелен живот и совршен дизајн на подароци. торби со врвки за влечење торби со врвки за влечење торби со врвки за влечење торби со врвки за влечење торби со врвки за влечење за деца торби со врвки за влечење за подароци торби со врвки за влечење торби со врвки за влечење рефус јасни торби со врвки за влечење мали платнени торби со врвки за влечење торби со врвки за влечење памучни торби со врвки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат