.

.

Атд Алатки 5188 Пластични Отпадни Нафта Мозоци Со Тркалца - 18 Галон

Атд Алатки 5188 Пластични Отпадни Нафта Мозоци Со Тркалца - 18 Галон

DEN 3152.64
Залиха
Достапно за нарачка

Проѕирен бокал за лесно гледање на ниво (4) 2-1/2 инчи пвц тркалца отпорни на масло за лесна подвижност. Работен температурен опсег : -22 степени Целзиусови до 176 степени Целзиусови. Прилагодување на работната висина : 36 инчи до 70 инчи. Овој одвод на масло има голема инка со дијаметар од 16-1/2 инчи. Исто така, има лесен механизам за прилагодување на висината и вградена рачка за лесно истурање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат