.

.

Квартална Лига на правдата #2 ВФ/НМ ; ДЦ стрип

Квартална Лига на правдата 2 ВФ/НМ ; ДЦ стрип

DEN 79.84
Залиха
Достапно за нарачка

Напишано Од Кит Гифен, Џ Илустрирано Од Кит Гифен, Том Артис, Олдрин Ав. Точка : Правда Лига Квартални #2 Издавач : Дц Насловна Уметник : Барт Сирс Писател : Кит Гифен, Џ. Дематеис Уметник : Кит Гифен, Том Артис, Олдрин Ав Настапи : Оган, Г-Дин Маглина Приказни : Дизајнирање Луѓе!; Работи Топло И Ладно Белешки : Наспроти Г-Дин Маглина; Пролет 1991 Оваа ставка е надвор од печатење, што го прави колекционерски. Секој дополнителен стрип бродови за само 50 центи повеќе на клиентите во САД. Оваа листа содржи фотографија на акции и информации од Стрип И Човечки Компјутери.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат