.

.

А АБСОПРО Х7 Лед Фарови Држач За Сијалица Адаптер Приклучок Основни Држачи КЛИП Г14Х-51-0Х7 За Мазда 3 5 6 МХ-5 ЦХ-5 ЦХ-7 РХ-8

А АБСОПРО Х7 Лед Фарови Држач За Сијалица Адаптер Приклучок Основни Држачи КЛИП Г14Х-51-0Х7 За Мазда 3 5 6 МХ-5 ЦХ-5 ЦХ-7 РХ-8

DEN 100.64
Залиха
Достапно за нарачка

Пластичен приклучок адаптер За H7 LED светилки Лесна инсталација за замена за држачот на штекерот што недостасува или скршен фар. Ве молиме, проверете ги сликите и бројот НА ОЕ за да бидете сигурни дека овој адаптер е ист со вашиот адаптер за акции. Ве молиме, осигурајте се дека овој дел е соодветен за вашето возило пред да го купите. Ве молиме дозволете 0 - 3мм разлика поради рачно мерење. Ова Е не-ОЕМ производ, САМО додаток!. 2 парчиња ПРЕДВОДЕНА База На Адаптер За Сијалица На Фаровите. Замена За-Погодна За H7 LED; OE : RX-8 G14 H-51-0 X7 G14 H510 X7 G14 H51; За Mazda 3 5 6 MX-5 CX-5 CX-7. Функција-за да ја инсталирате СИЈАЛИЦАТА H7 LED стабилна во куќиштето на фаровите, можеби ќе ви треба држач за сијалица. Нашите LED адаптери се користат за цврсто држење НА LED светилките. Адаптерите ЗА Приклучоци ЗА ФАРОВИ ПРЕДВОДЕНИ од материјал се изработени од издржлив квалитетен материјал, отпорен на топлина, издржлив и не е лесен за кршење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат