.

.

Еурека 53273 Четка, 16 Во Хексадецимален Крај Со Топчести Лежишта Vgi Sc899, Сива Метална Завршница

Еурека 53273 Четка, 16 Во Хексадецимален Крај Со Топчести Лежишта Vgi Sc899, Сива Метална Завршница

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајниран за правосмукалка sc899-16правена Пакетот содржи 1 четка. Тежина на пакетот : 2,8 килограми. Димензија на производот : 18. Алуминиумската четка За Пасијанс се тркала 16 инчи vgi со Топчести лежишта и шестоаголни гумени краеви е дизајнирана ЗА SC899, 16 инчи исправена правосмукалка. Пакетот содржи 1 ролна со четка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат