.

.

BRZIKWT12 Парчиња Златен Градиент Бран Точка Ткиво Хартија Пом Помс Убава Хартија Цвет Топки Совршен За Роденден,Дипломирање, Свадба И Забави Украси

BRZIKWT12 Парчиња Златен Градиент Бран Точка Ткиво Хартија Пом Помс Убава Хартија Цвет Топки Совршен За Роденден,Дипломирање, Свадба И Забави Украси

DEN 255.84
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Пом Пом Украси изработени од тенка хартија, во светли и униформни бои,нетоксични и без мирис, еколошки и безбедни Соберете : многу е лесен за ракување, спакуван е рамно и она што треба да направите е да го издувате, претходно исечете и преклопете за лесно склопување. Повод : Прекрасните пом-поми од хартија се прекрасни украси за Свадба, Роденден, Крштевка, Кујнски чај ,туш За Бебиња, која било друга прослава. Пакет : комплетот за декорација на забави вклучува 12 пом-пом со ткиво, кои имаат 3 различни големини (8 инчи,10 инчи, 12 инчи). Едноставно : Секоја ставка во овој комплет доаѓа со конец за лесно закачување,можете да ја закачите хартијата пом пом на кое било место, како што се ѕидови, тавани, врата, скали, гранки од дрвја итн. Злато Ткиво Хартија Пом Помс Хартија Цвеќиња Топката.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат