.

.

Кутија За складирање Кошница Може Пијалок Фрижидер Кујна Дома Алатка Организатор Кујна,Јадење &засилувач; Бар Стакло Складирање

Кутија За складирање Кошница Може Пијалок Фрижидер Кујна Дома Алатка Организатор Кујна,Јадење &засилувач; Бар Стакло Складирање

DEN 1140.80
Залиха
Достапно за нарачка

100% пп Шуплив Дизајн, Вентилација На Контејнери За Складирање Стакло Складирање Храна Организатор За Херметички Складирање На Житни Култури Контејнер За Складирање Шеќер. 1 Х Корпа За Складирање Кеси За Пакување Храна Контејнери За Складирање Кујна За Брашно И Шеќер Гнездење Стакло Контејнери За Складирање Храна Со Капаци Складирање Храна Воздух Тесни. Големина на производот : 16х14х7, 5СМ Контејнер За Складирање Шеќер Организатор За Складирање Храна За Кујнски Контејнери за Складирање Брашно и Шеќер Херметички Складирање Житни култури. Материјал на производот : Пп Херметички Чување Житни Култури Стакло Складирање Храна Оставата, Чајната Кујна Складирање Храна Торбичка Дрвени Сендвич Торба Организатор За Фиока. Карактеристики : Контејнери со Капаци за Организирање Големо Складирање Храна Воздушна Торбичка За Складирање Храна Остатоци Од Складирање Пица. Кутија За Складирање Кошница Може Пијалок Фрижидер Кујна Домашна Алатка Организатор Кујна,Јадење И Бар Стакло Складиште1. Бидејќи различните методи на мерење или еластичноста на ткаенината и други проблеми, може да има разлика од 1-2 см.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат