.

.

6804rs Топчести Лежишта 20x32x7mm, 20X32 ABEC 3 Сини Гумени Запечатени Прецизни Топчести Лежишта

6804rs Топчести Лежишта 20x32x7mm, 20X32 ABEC 3 Сини Гумени Запечатени Прецизни Топчести Лежишта

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучува 6 Замена 20х32х7 Топчести Лежишта ЗА РК Возила, велосипед Подмачкан Со Маснотии, Хром Челик 52100 (GCr15) ABEC 3 Прецизни Трки, Хард Хром Челик 52100 (GCr15) Топки. Ги исполнува/Надминува Оем Спецификациите за Топчести Лежишта 20х32, што се користат во многу модели НА РК. Гумените Запечатени Топчести Лежишта имаат максимална заштита и се идеални за теренски трки. Тие добро штитат од изложување на прашина, нечистотија и влага, што може да ги уништи лежиштата. Времето го докажа ова лого за исклучителни перформанси и издржливост во Индустријата За Хоби, вклучително И Рк Автомобили. FUSHIBEARING 6pcs 20x32x7mm Прецизност Со Голема Брзина Топчести Лежишта, Хром Челик 52100 (GCr15) ABEC 3 Трки со Гумени Пломби Сина. Дел SKU# 6804 RS-BLUE-6 PCS Хром Челик 52100 (GCr15) ABEC 3 Прецизни Трки Хард Хром Челик 52100 (GCr15) Топки Гумени Заптивки За Да Помогне Во Борбата Против Нечистотијата Одличен Квалитет И Вредност За Големината На Апликациите : ID, OD, Ширина : 20x32x7mm.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат