.

.

ЖУХВ Заштитен 3д Засилувач НА Екранот На Мобилниот Телефон Пренослив Универзален Зголемувач На Екранот За Зголемување На Екранот За Паметен Телефон

ЖУХВ Заштитен 3д Засилувач НА Екранот На Мобилниот Телефон Пренослив Универзален Зголемувач На Екранот За Зголемување На Екранот За Паметен

DEN 2718.08
Залиха
Достапно за нарачка

Екран Со висока Дефиниција : нов засилувач на екранот на мобилниот телефон со закривена површина, екран со зумирање со голема висока дефиниција, намалувајќи го зрачењето Зумирајте 3-4 пати : 1 : 1 јасна слика за зголемување од 3 до 4 пати. Прилагодете го аголот на гледање и обрнете внимание на цервикалниот ' рбет. За Да Спречите Лизгање : може ефикасно да спречи лизгање на телефонот. Ова ќе ја намали непријатноста и визуелниот замор предизвикани од долго фокусирање на мал екран. Екран Со висока Дефиниција : нов засилувач на екранот на мобилниот телефон со закривена површина, екран со зумирање со голема висока дефиниција, намалувајќи го зрачењето.Зумирајте 3-4 пати : 1 : 1 јасна слика за зголемување од 3 до 4 пати. Прилагодете го аголот на гледање и обрнете внимание на цервикалниот spine.To Спречете Лизгање : може ефикасно да спречи лизгање на телефонот.Ова ќе ја намали непријатноста и визуелниот замор предизвикани од долго фокусирање на мал екран.

Карактеристики на предлогот

Material:
PC+Plexiglass
Product Size:
20.5 X 14.5 X 1.4cm/8.07 X 5.71 X 0.55
Applicable:
Mobile Phone 4.0-6.0 inch Screen
Note:
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you!:
2. Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement.:
1 X Phone Screen Amplifier:
With mount, you can attach the magnifying glass to your own glasses. :

Купувачи како што избираат