.

.

Цветни Шема Цреша Цветови Нерѓосувачки Челик Колба Алкохол Колби 8оз Истекување Доказ Стп Кожа Тешки Колк Во собата Со Инка

Цветни Шема Цреша Цветови Нерѓосувачки Челик Колба Алкохол Колби 8оз Истекување Доказ Стп Кожа Тешки Колк Во собата Со Инка

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 15х9, 2х2см/6х3, 6х0, 8ин, може да собере 7,7 мл (227мл) течност Материјал : колбата е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик 304 и стп кожа, отпорна на ' рѓа, отпорна на корозија, природна и еколошка, Без БПА. Отпорен на истекување : колбата на колкот има висококвалитетен, дебел капак од нерѓосувачки челик, обработка на конец,сигурно запечатување. Вклучена инка : Испорачана со бесплатна инка за полнење вино ветре, совршена за полнење на нашите шишиња без прелевање, многу лесна за пренесување и чистење. Совршен подарок : стилската и кул колба е совршена како подарок за вашиот сопруг, момче, брат, тато или пријател. Материјал : Нерѓосувачки челик И Стп Кожа Големина : 15х9, 2х2см/6х3, 6х0, 8 инчи Капацитет : 7,7 мл (227мл) Тежина на течноста : 0,49 фунти пакетот вклучува : 1 х џебна колба, 1 х инка бесплатна инка за да се спречи истекување. Нерѓосувачки челик и стп кожа направени, нераскинливи и мазни,најдобро за силни алкохолни пијалоци,вино,виски,ракија,вотка. Висококвалитетен дебел капак од нерѓосувачки челик,обработка на конец,сигурно запечатување. 304 18/8 нерѓосувачки челик, високофреквентно заварување ласерско лемење нетоксично,антикорозивно,анти- ' рѓа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат