.

.

Нов ХЕРТЕЛ 3/4 14 НПТ Хсс Ја Прекина Цевката ЗА Заби ДОПРЕТЕ 5 Директно Флејта .75 САД-АР4520АР1

Нов ХЕРТЕЛ 3/4 14 НПТ Хсс Ја Прекина Цевката ЗА Заби ДОПРЕТЕ 5 Директно Флејта .75 САД-АР4520АР1

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

ЈА КУПУВАТЕ СЛАВИНАТА НА СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : NEWMATERIALHSSCOATINGNETAPPING ГОЛЕМИНА : 3/4-14 NPT ПРЕКИНАТ ЗАБ# И ТИП НА ФЛЕЈТИ : 5 ДИРЕКТНО FLUTESMANUFACTURER / БРЕНД : HERTELTHANKE ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : ФР-1-3-Б-8.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат