.

.

Беверли Детектив Конан ЦФ-073 Јасен Држач, Напишана Јасна Датотека, В Џеб, Парче

Беверли Детектив Конан ЦФ-073 Јасен Држач, Напишана Јасна Датотека, В Џеб, Парче

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Датотека со целосен отворен тип џебовите имаат и проѕирен прозорец за лесно гледање Делот белешки може да се користи за пишување содржина. Големина( В х Х х д) : 8,7 х 12,2 инчи (220 х 310 мм); а4 големина (преклопени). Материјал : Хартија, ПП. Земја На Производство : Јапонија. (В) ГОШО Аојама / Шогакукан / ЈОМИУРИ ТВ / ТМС 1996. Белешките и датотеките се во едно! Исчистете датотеки што можат да се напишат со моливи : детектив Конан Исчисти Датотека отворен тип за лесно идентификување На Содржината Јасните датотеки се погодни ЗА СПИСОЦИ СО ЗАДАЧИ и запишување мали белешки. Можете да напишете различни моливи и механички моливи во просторот за меморандуми, и можете да го избришете со гума за бришење, така што ќе можете да го користите повторно и повторно. Се разбира, можете да го напишете со молив, покрај просторот за меморандуми. Џебовите имаат и проѕирен прозорец за одлична видливост. Име на производот : Беверли Детектив Конан Јасно Носителот, Пишува Јасна Датотека W Џеб ПАРЧЕ CF-073.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат