.

.

BLMHTWO Очила Шрафцигер 5-во - 1 Мултифункционален Шрафцигер За Очила Мала Прецизност S2 Челичен Шрафцигер Поставен За Очила Мобилен Телефон Електроника Гледајте Лапто?

BLMHTWO Очила Шрафцигер 5-во - 1 Мултифункционален Шрафцигер За Очила Мала Прецизност S2 Челичен Шрафцигер Поставен За Очила Мобилен

DEN 69.44
Залиха
Достапно за нарачка

Шрафцигер 5-во-1 : ќе има 5 големини на главата на шрафцигерот (18★, Т5, Т6) и 1 очила шрафцигер во пакетот, различни големини на шрафцигер малку, кои ви нудат повеќе избори додека работите или правите некој вешт дизајн. Висококвалитетен Материјал : рачката на мултифункционалниот шрафцигер за очила е изработена од висококвалитетна алуминиумска легура, лесна и пренослива, делови за возачот во врвен Челичен материјал S2 е цврст и издржлив, практичен и удобен за употреба. Дизајн и Идеална Големина што не се лизга : дизајнот на рачката што не се лизга на овој прецизен шрафцигер спречува паѓање додека работите. Умерената големина и должина го прават малиот шрафцигер лесен за употреба и пренослив за носење, во вашата торба или џеб, само извадете го и користете го кога треба да ги поправите или затегнете очилата, многу удобни и ефикасни. Лесно Складирање И Флексибилен Горен Капак : има 5 бита за шрафцигер во внатрешноста на рачката на шрафцигерот на часовникот откако ќе го извлечете горниот дел од шрафцигерот, спречувајќи ги да се изгубат и лесни за складирање. Горниот капак може флексибилно да се ротира за да биде поголема точност и подобра контрола за поправка, заштеда на време и ефикасно. Широко Користен : овој мини шрафцигер може да се користи за фиксирање на мали завртки на очила, часовници, накит, додатоци, компјутери, глувци, играчки, лаптопи и други електронски производи. Карактеристики : Excellent Одлични Перформанси битовите на шрафцигерот и железните завртки се привлекуваат едни со други кога ги расклопуваат и склопуваат производите, лесно се отстрануваат и собираат завртките од губење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат