.

.

ТОПИСТ Лути Мама Микробранова Почиста Лута Мајка Микробранова Печка Чистач На Пареа И Дезинфицира Со Оцет и Вода За Кујни, Опремата За Чистење На Пароброд Лесно Ја

ТОПИСТ Лути Мама Микробранова Почиста Лута Мајка Микробранова Печка Чистач На Пареа И Дезинфицира Со Оцет и Вода За Кујни, Опремата За

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Користете пареа за да ја исчистите суровата од вашата микробранова печка, само додадете оцет и вода, а потоа микробранова печка 7 минути Нема Потреба Да Се Користат Опасни Хемиски И Отстранувачи На Дамки. Пареата излегува од главата на мама и ја омекнува нечистотијата и дамките од микробранова печка за полесно чистење. Лесен за употреба, прво отстранете ја косата и главата на лутата мајка од телото, потоа додадете оцет и вода за да ги наполните линиите на телото, додадете цедење сок од лимон (или суштина) во течноста за пријатен мирис. Лута Мајка го намалува времето за чистење на микробрановите за помалку од половина. Симпатичен, Паметен Дизајн, Ќе Направи Одличен Подарок за секоја Пригода. Направено со материјали Отпорни на Топлина ,Лутата мама е безбедна за миење садови за лесно чистење. ТОПИСТ Лути-Мама пареата За Чистење Микробранови Печки ја чисти суровата од вашата микробранова печка за само неколку минути на лесен и еколошки начин!. Секоја мајка може да издржи мрежа во микробрановата печка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат