.

.

реал пеоплегоодделувач На Кучиња Подарок-Украс За Негување Кучиња - Смешен Подарок За Чешлање Кучиња-Не Можам Само Да Го Исчеткам - Керамички Украс

реал пеоплегоодделувач На Кучиња Подарок-Украс За Негување Кучиња - Смешен Подарок За Чешлање Кучиња-Не Можам Само Да Го Исчеткам - Керамички

DEN 319.20
Залиха
Достапно за нарачка

3 " круг/срце/овална / почеток облик керамички орнаменти 1-едностран дизајн. Златен тон стринг за виси. Сјајна завршница за живописна репродукција на слики. Спакувани и испорачани ОД САД. Испорачано во пакет од стиропор по нарачка за да се осигура дека ќе пристигне совршено. Апсолутно сакајте ја вашата нарачка или контактирајте со нас и ние ќе го направиме тоа право. Вашето задоволство е 100% загарантирано.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат