.

.

Поттикне Хартија Бела 10-Та Генерација Покритие 2018 Поттикне Хартија Бела 4 Заштитна Екнига Паметен Капак Со Држач/Рака Ремен/Автоматски Спиење/Будење, Вино Црвено

Поттикне Хартија Бела 10-Та Генерација Покритие 2018 Поттикне Хартија Бела 4 Заштитна Екнига Паметен Капак Со Држач/Рака Ремен/Автоматски

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

●Компатибилност● Исклучиво дизајниран За Поттикне Хартијабела 5 11-Та Генерација 6 Не се вклопуваат други Поттикне модели!. ●Автоматско Спиење / Будење} Паметниот капак поддржува автоматско будење или ставање на вашата нова хартија за поттикнување да спие кога ќе го отворите или затворите капакот. Интегрираниот магнет силно апсорбира и го одржува уредот безбедно затворен. Quight-квалитетни материјали●Премиум стп кожни надворешни и микрофибер карактеристики, меки и издржливи, за вашата Хартија За Поттикнување бела заштита од преден И заден Читач од отпечатоци од прсти, удари, испакнатини и гребнатини. ●Тенок и Ултра Лесен ● Ултра тенок и ултра лесен издание. Заштитете го вашиот уред без додавање на непотребни рефус или тежина. Целосен пристап до сите функции без отстранување на куќиштето од Вашата Хартија За Поттикнување. ●Целосна Заштита : куќиштето може да се стегне по целото тело на вашето и да ви обезбеди одлична целосна заштита Водоотпорна.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат