.

.

Прилагодлива Големина Батерија Случај, 5000mah Пренослив Батерија Полнач Случај, Полнење Обвинет Капак Случај ЗА LG G7 ThinQ

Прилагодлива Големина Батерија Случај, 5000mah Пренослив Батерија Полнач Случај, Полнење Обвинет Капак Случај ЗА LG G7 ThinQ

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

* Тип на батерија : Ли-јон; Капацитет : 5000мах * Пакетот вклучува : 5000mah Резервна Копија На Батеријата Полнач За Напојување Случај X 1. * Компатибилен СО : LG G7 Thin Q. * Само додаток, мобилен телефон не е вклучен. * Висок Квалитет, 100% Сосема Нов. 1) 5000mah Резервна Копија На Батеријата Полнач За Напојување Случај На Банка : * Капацитет : 5000m Ah * Излез : 5.0 А * време На Полнење : 4-6 часа. * ЛЕД-светлата покажуваат колку енергија останува во куќиштето на батеријата на вашиот телефон . (4 LED>100% , 3 LED>75%, 2 LED>50%, 1 LED>25% ) Еве ја инструкцијата Како да ја користите оваа централа за ранци. Притиснете го копчето за вклучување на батеријата. треба да видите како светат една или повеќе сини Лед-Диоди. Ако можете да ја видите светлината НА сината ЛЕР, тоа значи дека батеријата е вклучена. Ако не гледате сино ПРЕДВОДЕНО светло, тогаш повторно притиснете го копчето за вклучување за да го вклучите пакетот батерии. Вклучете го вашиот мобилен телефон во батеријата кога е вклучен, батеријата треба да започне да ви го полни мобилниот телефон.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат