.

.

Голдблат Рака Алатка Комплет - 13 Алуминиум Јастреб, 6 Заеднички Нож, 1/8 &засилувач; 1/4 Квадратни Изрез Мистрија

Голдблат Рака Алатка Комплет - 13 Алуминиум Јастреб, 6 Заеднички Нож, 1/8 &засилувач; 1/4 Квадратни Изрез Мистрија

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

13 "Алуминиум Јастреб + 6" Заеднички Нож + 1/8 "И 1/4" Квадратни Изрез Мистрија ●Премиум Материјал● : Полиран Нерѓосувачки Челик за лесно чистење и подолг животен век. Рачката за би-материјал е Отпорна На Удари И Против Лизгање. Мека рачка за држење нагоре и Лесен Алуминиум и може да го надгради вашето искуство во употреба кога користите долго време со гипс картон, гипс или малтер. Одличен сет за правење чаршаф или плочка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат