.

.

4 Спакувајте Свеќи За Домашен Мирис, Свеќи Од Лаванда, 4х6, 3 мл 4х50 Часовна Трајна Тегла За Ароматерапија Свеќи Природна Соја Восок Релаксирачка Свеќа, Свеќи Подароци

4 Спакувајте Свеќи За Домашен Мирис, Свеќи Од Лаванда, 4х6, 3 мл 4х50 Часовна Трајна Тегла За Ароматерапија Свеќи Природна Соја

DEN 3.33
Залиха
Достапно за нарачка

? ●Подарок За Комплет свеќи ● Секоја свеќа тежи 1 фунта, 2,9*3,6 (инчи), остава мирис 40-45 часа, изработен од природен восок од соја + есенцијално масло, без црн чад, надградениот фитил не е лесен за кршење, може целосно да го изгори восокот од соја до дното на теглата ?●3 Популарни И Пријатни Мириси● миризливите свеќи имаат 3 популарни мириси : Жалфија*1, Џек Бор*1 и лаванда*2, дизајнирани да се даваат како свежо исечен букет. Мирисите од лаванда можат да помогнат во спиењето, а мирисите можат да го освежат вашиот ум.Мудрец е шармантен мирис погоден за дома, може да се користи за лекување на душата и отстранување на негативната енергија. 8% природните есенцијални масла ги прават мирисите пријатни, но не и поразителни. ? ●Јадро од Влакна без јаглерод и Без Олово, 100% чист природен восок од соја, не произведува црн чад и е пријателски настроен кон децата и домашните миленици. Изгледот е изработен од висококвалитетни црни проѕирни матирани стаклени тегли отпорни на висока температура. Уникатниот дизајн е омилен кај минималистите. ?● Обезбедување квалитет на свеќа ● ветуваме дека секоја конзерва свеќи ќе биде строго проверена пред да стигнете до вашите раце. Ако имате какви било прашања во врска со свеќите што ги добивте, ве молиме контактирајте не веднаш, ние ќе се справиме со вас додека не сте најзадоволни, ви благодариме за купувањето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат