.

.

Хејсенди 60 Парчиња Жолта Градежна Партија Капи Пластика Детска Партија Капа Градежна Капа Масовна Играчка Градежни Партиски Капи Градежен Фустан Околу 10 х 8 х 5 инч

Хејсенди 60 Парчиња Жолта Градежна Партија Капи Пластика Детска Партија Капа Градежна Капа Масовна Играчка Градежни Партиски Капи

DEN 591.84
Залиха
Достапно за нарачка

пластика Доволно Количество За Употреба : пакетот доаѓа со 60 парчиња детски градежни капи во жолта боја, доволно за да вклучите повеќе луѓе во забавата за облекување, средба со деца за носење и украсување во секојдневниот живот и забави, исто така можете да ги споделите со другите. Удобни и Цврсти : градежните капи се главно изработени од пластика, сигурни и меки, лесни и безбедни, што не ја компресира детската глава, удобни за носење, служејќи ви долго време. Подобрете Ја Атмосферата На Забавата : оваа пластична градежна капа не е само интересна алатка за облекување за да ја заживее вашата забава, туку се применува и како чинија за ужина за одржување разни десерти на забавата, погодна за роденденски забави, градежни тематски забави, забави со костими, класни активности и многу повеќе. Соодветна Големина : секоја жолта пластична капа има димензии околу 10 х 8 х 5 инчи, 22 инчи во обем на главата, погодна за носење на повеќето деца и тинејџери, може лесно да се облече и соблече. Симпатична и Симпатична : овие жолти детски капи за забави се прикажани со прекрасен изглед и нежен дизајн, што ги прави вашите деца послатки и привлечни; Децата исто така можат да се облекуваат како мали инженери, уживајќи во среќното време на родителско дете заедно. Опис на возраста : Големо Дете. Упатства за нега : Машинско Перење. Карактеристики : Слатки подароци за деца : овие пластични капи можат да бидат наградени на учениците како подароци од класа или групни подароци.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат