.

.

Диспензерот За Житни Култури Дашенран Тегла За Складирање На Лесен Проток Пластичен Сад За Намирници, Складирање Контејнери За Житни Култури, Контејнер За Складир

Диспензерот За Житни Култури Дашенран Тегла За Складирање На Лесен Проток Пластичен Сад За Намирници, Складирање Контејнери За Житни Култури,

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Добро запечатување - - - - - - устата на шишето за складирање жито е запечатена со гумен прстен и силиконска врска, и има капак Може да ја одржува храната сува и безбедна, ефикасно да спречи вода и воздух да влезат во внатрешноста на шишето за складирање за да предизвикаат оксидација и да го одржуваат житото посвежо. Висококвалитетни Материјали- - - - - - - Диспензерот За Житни Култури Тегла За Складирање На Лесен Проток Пластичниот Сад За Намирници е изработен од висококвалитетен пет +пп+силиконски материјал, без БПА и сите други штетни состојки, 100% безбеден за чување храна. Дебели и издржливи за долгорочна употреба. Висока транспарентност, добар сјај, јасно можете да ги видите предметите зачувани внатре. Голем Капацитет - Диспензерот За Житни Култури Тегла За Складирање На Лесен Проток Пластичен Сад за Намирници доаѓаат во 3 големини, 40/63/81 fl oz. Канализираниот дизајн на телото на контејнерот го олеснува фаќањето и отстранувањето од кабинетот кога е потребно. Големото шише за отворање ви олеснува да истурите храна за складирање. Мултифункционалните Контејнери За Складирање ХранаПластичните херметички контејнери за складирање се совршени за складирање ориз, житарки, брашно, закуски, ореви, чипс, колачиња, шеќер и храна за домашни миленици итн. Одлична отпорност на ниска температура е исто така совршена за складирање во фрижидер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат