.

.

Мекникол Семејство Грб 6оз Полиран Калај Бубрежна Колба

Мекникол Семејство Грб 6оз Полиран Калај Бубрежна Колба

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Бубрезите Облик Хипфласк со Безбедна Завртка Врвот Врежан Со Грб И Мото Над Името На Кланот. Рачно изработена ВО ВЕЛИКА британија од калај без олово. Испорачано Во Капакот И Основната Кутија За Подароци. Обична Колба За Бубрези Испорачана во капак и основна кутија колба во форма на бубрег таа мала тајна скриена подалеку од јавноста е можеби една од одличните неопеани модни додатоци што мажот може да ги носи. Секако некои можеби мислат дека сте бујна но колбата ве ослободува од бескрупулозните шанкери прескапата бар менија и макотрпна задача за носење полно шише хуч низ градот. Овие специјално нарачани колби направени Во Јужен Јоркшир велика британија од светска компанија за обработка на метали исклучиво за Опсегот На Кланот I Luv ltd. Она што го ставате во вашата колба е од еднаква важност како и начинот на кој ја носите колбата ако го промените видот на алкохол што го носите повремено исплакнете го со малку сок од лимон.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат