.

.

60 ЕЕЗ Огромни Украси За Забави За Дипломирање 2023 Сет - 40 Инчни Честитки Град Банер Дипломирање Фото Штанд Реквизити 2023 Балони Од Црна И Златна Фолија Град Партиски Д

60 ЕЕЗ Огромни Украси За Забави За Дипломирање 2023 Сет - 40 Инчни Честитки Град Банер Дипломирање Фото Штанд Реквизити 2023 Балони Од Црна И Златна

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

?● Пакет со вредност За Украси За Забави За Дипломирање 2023 Година : Пакет со 1 комплет банер "ЧЕСТИТКИ ГРАД", 40 инчи 2023 балони со златна фолија, 16 парчиња 12-инчен латекс балони со отпечаток ОД ГРАД (8 парчиња црно и 8 парчиња злато), 5 парчиња златни светки латекс балони, 4 парчиња х 18" Честитки Град пентаграм фолија балони и 2 еез х 18" Честитки Град Круг Фолија Балони, 1 компјутер х 33" ЧЕСТИТКИ ГРАД капа фолија балони, 21 парчиња дипломирање фото кабина реквизити 2023 ?●Висококвалитетни материјали за забава За дипломирање во 2023 година : Нашиот Банер ЗА Сетови ЗА ЧЕСТИТКИ Е изработен од висококвалитетен картон. Тој е многу цврст и еднократно. Овој Огромен Комплет балони за дипломирање 2023 е изработен од висококвалитетна природна латекс гума или алуминиумска фолија, балонот од алуминиумска фолија е целосно автоматско запечатување не е лесно да истекува гас држете воздух прилично долго време по надуени. ?®Лесен За Употреба : Прво ставете го банерот Честитки Град на конец можете да го закачите каде сакате А Потоа одвојте 10 минути За Да ја наполните Среќната Матура балони од фолија и балони од латекс со воздух или хелиум и имате комплетна декорација за забава за дипломирање во 2023 година!. ?①Совршени Украси За Балони За Дипломирање Во 2023 Година : овој комплет балони за дипломирање во 2023 година има црна и златна тема, сите предмети што ви се потребни за вашата класа за украсување на колеџ во 2023 година со еден клик, сега позирајте со реквизити за фотографии и кажете сирење, секој гостин ќе добие удар од фотографирање, ова ќе ја направи вашата забава забавна и импресивна е совршената декорација на забавата за дипломирање!. ?【Квалитетна Услуга】✨? : Задоволството на клиентите е нашата главна цел Доколку Не сте задоволни со нашиот балон за дипломирање да не контактирате ние ќе одговориме за 24 часа. Карактеристика Совршени Украси За Балони За Дипломирање 2023 Година овој комплет балони за дипломирање 2023 година има црна и златна тема, сите предмети што ви се потребни за вашата класа за украсување на колеџ во 2023 година со еден клик, сега позирајте со реквизити за фотографии и кажете сирење, секој гостин ќе добие удар од фотографирање, ова ќе ја направи вашата забава забавна и импресивна е совршена декорација за забава за дипломирање! Лесен За Употреба : Прво ставете го банерот Честитки Град на конец Можете да го закачите каде сакате А Потоа одвојте 10 минути За Да ја наполните Среќната Матура балони од фолија и балони од латекс со воздух или хелиум и имате комплетна декорација за забава за дипломирање во 2023 година! Спецификации Пакет вклучува : 1 сет х "ЧЕСТИТКИ ГРАД" Банер 1 Сет х 40 инчи 2023 златна фолија балони 1 ПАРЧИЊА х 33" Честитки град капа фолија балони 16 ПАРЧИЊА х 12-инчен град печатење латекс балони (8 парчиња црна и 8 парчиња злато) 5 ПАРЧИЊА х Златни светки латекс балони 4 ПАРЧИЊА х 18" Честитки Град пентаграм Фолија Балони 2 Парчиња х 18" ЧЕСТИТКИ Град Тркалезна фолија балони 21 парчиња х дипломирање ФОТО кабина РЕКВИЗИТИ 2023 материјал : Природна Латекс ГУМА И висококвалитетна алуминиумска ФОЛИЈА.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат