.

.

Кисангел 2 парчиња Диспензер За Формула За Бебиња Пренослив Диспензер За Млеко Во Прав Контејнер За Хранење Бебиња Контејнер За Складирање За Патување Што Не Се Ис?

Кисангел 2 парчиња Диспензер За Формула За Бебиња Пренослив Диспензер За Млеко Во Прав Контејнер За Хранење Бебиња Контејнер За Складирање За

DEN 257.44
Залиха
Достапно за нарачка

Пп Мутил-функција - овој контејнер за формула за бебиња/ контејнер за ужина за бебиња може да се користи за складирање на млеко во прав, овошје, грицки за бебиња, храна за бебиња и додатоци како што се цуцли, брадавици итн. мал по големина и може да се стави во торба, пренослив и лесен, што е многу погодно за складирање. Доволно капацитет за држење на формулата млеко во прав без да се грижите бебе гладни во текот на денот. Запечатен и отпорен на истекување, чист и санитарен, дизајн од 3 слоја, погоден за изведување, лесен за расклопување и чистење. Материјалот е безбеден и сигурен,, армиран материјал, анти - капка и издржлив дизајн. Дизајниран за чување млеко во прав, бонбони, закуска, желе, пудинг за бебе, што го олеснува хранењето во движење. Опис Оваа 3 - слојна кутија за млеко во прав ќе биде полесно да го нахраните вашето бебе додека сте на отворено. Ќе ја одржува храната за бебиња супер свежа и сува без грижи, а погодна за дома и патување, оваа ставка ќе ви донесе поголема удобност во секојдневниот живот. Карактеристики-Боја : Сина, розова.- Материјал : ПП.- Големина : 20, 30Х7, 00Х7, 00см/ 7, 98Х2, 75Х2, 75 инчи.- мал по големина и може да се стави во торба, пренослив и лесен, што е многу погодно за складирање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат