.

.

Компатибилен Со Форд Ф-150 Бранко 5-Ти Генерал 6Pc Chrome Домување Килибар Агол Фарови + 9007 LED Конверзија Комплет W/Вентилатор

Компатибилен Со Форд Ф-150 Бранко 5-Ти Генерал 6Pc Chrome Домување Килибар Агол Фарови + 9007 LED Конверзија Комплет W/Вентилатор

DEN 320.00
Залиха
Достапно за нарачка

Qlug - n-Play Операција, Директна Завртка-На OE Фитинг или Замена за Акции Единица Не е потребна Никаква Промена или Дупчење. доаѓа Со Комплетен Комплет Комплет За Фарови (Фарови, Светла За Браник и Аголни Светла) ; Не Бара Модификација или Дупчење. 9) користи Многу Помала Моќност Од Халогените Светилки; Тешка Работна Температура : -40 F - 221 F (-40 C до 105 C) ; 6000k Светло Во Боја. `+ Компактен Алуминиумски Ладилник со Вентилатор за Ладење за Инсталација во Тесни Области. Фар (фар) е светилка прикачена на предниот дел на возилото за да го осветли патот напред. Перформансите на фаровите постојано се подобруваа во текот на староста на автомобилот, поттикнати од големиот диспаритет помеѓу дневните и ноќните сообраќајни жртви. Фаровите се една од најважните компоненти на вашето возило; тие ви овозможуваат јасно да го видите патот пред вас во текот на ноќта и во секое лошо време што може да се појави. Нашите фарови го надградуваат лицето на вашето возило со јасен стил и екстремен опсег.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат