.

.

Контејнер За Шеќер зеродеко 1 Поставете Вакуумска Кутија За Складирање Зеленчук Со Капак Херметички Складирање Храна Зачувајте Ја Маринираната Кутија За Чување Х?

Контејнер За Шеќер зеродеко 1 Поставете Вакуумска Кутија За Складирање Зеленчук Со Капак Херметички Складирање Храна Зачувајте

DEN 819.20
Залиха
Достапно за нарачка

Вакуумско Складирање : ја одржува храната свежа до пет пати од методите за складирање без вакуум Контејнерите за складирање храна го задржуваат вкусот и содржината на хранливи материи во храната. Контејнерите за складирање вакуумска храна се добро запечатени и можат да се полнат со течност. Запечатена Свежа : Чувањето Кутија за Складирање е а во кујната. Погоден за чување овошје, ориз, оброци и друга храна, многу погоден за ученици, службеници, наставници итн. Запечатената кутија за чување свежи краеви не е лесна за истекување, а исто така е погодна за носење. Временски Компас : може да го сними времето на зачувување, што е погодно за нас да го видиме бројот на денови кога храната е во фрижидер. Маринирајте Вакуумски Контејнери : Зачувајте сува стока во оставата, чајната кујна или земете полни, задоволувачки оброци за да работите во торбата за ручек со овие садови за храна. Зачувување на храна : Контејнерите за Складирање Храна можат да складираат многу видови храна долго време, како што се зеленчук, овошје, месо, варена храна, млеко, закуски итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат