.

.

4к Ултра ХД ХДМИ КВМ Преку ИП-Испраќач Пакет

4к Ултра ХД ХДМИ КВМ Преку ИП-Испраќач Пакет

DEN 1187.20
Залиха
Достапно за нарачка

Поддржува влезни резолуции ДО 4k 60 Hz 4 : 2 : 0 GEFEN AV преку ip решенија продолжи нашата традиција на обезбедување на високи перформанси, скалабилни, проширување, и безбедна AV рутирање и дистрибуција во текот на стандардна gigabit локална мрежа. Нашите производи Од Генерација 2.0 kva нудат подобрени перформанси, карактеристики и функционалност како ШТО СЕ 4k Ultra HD со hdr поддршка, Вградени скалери, контрола на видео ѕидови, Независен USB, RS-232, IR и аудио рутирање** и компатибилност наназад со нашите производи од прва генерација. Секој испраќач и примач се протега и рути видео, USB, 2-насочен аудио, RS-232 и IR.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат